Краскопульт Iwata LPH400 LVX 1,4

влевовправо
Iwata LPH-400LVX – відмінний фарбопульт для складних базових покриттів
Він формує рівномірний факел завдяки системі Пре-атомізації. Вага інструменту становить всього 380 грам. Модель використовується, як для подетальної, так і повної фарбування автотехніки на потоці. Iwata LVX дозволяє працювати з різними матеріалами, починаючи від водорозчинних, закінчуючи сольвентними фарбами та лаками низької та середньої в'язкості. Так само цей фарбопульт може використовуватися при розпиленні акрилових лаків з високим сухим залишком.
Краскопраспылитель Iwata LPH400 LVX спеціально розроблений для більш якісного нанесення складних баз, металіків і перламутрів.
Коефіцієнт перенесення матеріалу на поверхню - 75%
Детальніше: https://aerostir.com.ua/p608134790-kraskopult-iwata-lph.htmlХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anest Iwata |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 1.1 бар |
| Витрата повітря | 270 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.38 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴


