Фарбопульт для клею Walther Pilot III F

влевовправо
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 18 квітня 202612 390 ₴
Показати оптові ціни+380660199887
- +380 (50) 383-94-20отдел моделей
- +380 (66) 019-98-87отдел инструментов
- +380 (93) 976-45-31отдел моделей
- +380 (96) 872-32-42отдел моделей
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Професійний фарбопульт для нанесення густих фарб і клеїв.
Найкращий у світі фарбопульт для нанесення клейових сумішей і густих фарб.
Walther Pilot III F — має винятково точне настроювання витрати матеріалу та форми факела. Фарборозпилювач зроблений із неіржавкої сталі та покритий тефлоном, який унеможливить прилипання фарби. Сопло спеціальної конструкції дає змогу легко розпилювати густі клею й фарби різного типу. Сопло виготовлене зі спеціального металевого сплаву, до якого не прилипає клей. Засохлий клей дуже легко видаляється цілим шаром з поверхні
Діаметр сопла: 1,8 мм або 2,0 мм (одне на вибір)
Додаткові сопла (купуються окремо): 1,0; 1,2; 1,5; 1,8; 2,0; 2,5 мм
Верхнє/нижнє під'єднання підведення фарби
Робочий тиск — 1,0 — 6,0 bar
Споживання повітря — 170-650 л/хв
Виробництво — Німеччина
Характеристики
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Основні | |
| Виробник | Walther Pilot |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0 л |
| Робочий тиск | 1 бар |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 390 ₴

