Краскопульт Iwata LS400 1,3 ETS

влевовправо
Iwata Supernova LS400 1,3 ETS - фарба класу для нанесення найскладніших лакракскових матеріалів
Краскопульт Iwata LS400 купити в Україні Ви можете в нашому магазині за акційної ціни
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.475 кг |
| Виробник | Anest Iwata |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Діаметр сопла | 1.3 мм |
| Робочий тиск | 1.8 бар |
| Витрата повітря | 420 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Країна виробник | Японія |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| макс розмір факела | 400 з відстані 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴


