Iwata Kiwami4-BA (New W-400 BellAria) 1,4 мм

влевовправо
- Немає в наявності
14 690 ₴
+380660199887
- +380 (50) 383-94-20отдел моделей
- +380 (66) 019-98-87отдел инструментов
- +380 (93) 976-45-31отдел моделей
- +380 (96) 872-32-42отдел моделей
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Iwata Kiwami4-BA — оновлений фарбопульт Iwata W400 Bellaria 2021
Особливості фарбопульта Iwata Kiwami 4-BA :
- повітряна голова BA4-2 (LVLP) — універсальний, можна наносити ґрунт, базу, лаки;
- великий вибір сопел: 1,3мм 1,4мм 1,6мм 1,8мм;
- повітряна голова, дюза та голка виготовлені з неіржавкої сталі — можна працювати з матеріалами на водній основі та на основі розчинника;
- оздоблення корпусу "дзеркальний хром" — легке чищення від ЛФМ;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anest Iwata |
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 270 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.355 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 690 ₴


