Танк 'Шерман' Т1Е3 з мінним тралом 1/72 UM 221

До комплекту збірної моделі американського танка 'Шерман із мінним тралом' входить 186 пластикових деталей, плата фототравлення/15 деталей/, декаль та інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | UNIMODELS |
| Тип | Танк |
| Масштаб моделі | 1:72 |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 39 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
